Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Arvizu: Grate vijojnė luftėn pėr tė drejtėn e tyre
08/03/2013
Personaliteteve qė shprehėn urimet e tyre pėr festėn e 8 Marsit, iu shtua edhe Ambasadori amerikan ne vendin tonė, Aleksandėr Arvizu. Nė kėtė ditė tė veēantė, diplomati uroi tė gjitha gratė nė mbarė botėn qė mė punėn dhe veprėn e tyre ndihmuan nė zhvillimin e shoqėrisė. Sipas tij, gratė nė tė gjitha vendet e botės vijojnė tė luftojnė pėr tė drejtat e tyre dhe se prej kohėsh janė pjesė e rėndėsishme e vendimmarrjes.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha