Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:08 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Lirohet nga burgu Paro Laēi shmanget ekstradimi drejt Italisė
08/03/2013
Sot gjykata ndryshoi masėn e arrestim nga ajo me burg nė arrest shtėpie pėr aksionerin e sport klub “Partizanit”. Tre muaj pas arrestimit tė bujshėm Paro Laci fiton lirinė me kusht dhe shmang pėrkohėsisht ekstradimin drejt Italisė. Gjykata e Tiranės vendosi t'i hap rrugė ekstradimit tė Lacit drejt italisė, por ky vendim nuk mund tė ekzekutohet deri nė pėrfundim tė procesit gjyqėsor qė i pandehuri ka me drejtėsinė shqiptare ku akuzohet pėr ndikim ndaj funksionarėve publik.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha