Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Rama me dy urime: 8 Marsi, preludi i fitores sė PS dhe i grave
08/03/2013
Duke uruar qė ky 8 Mars tė jetė preludi i fitores sė Partisė Socialiste mė 23 Qershor, kryetari i PS-sė, Edi Rama, uroi qė edhe pėr gratė e vajzat shqiptare tė jetė njė ndryshim, qė ka tė bėjė me qasjes e qeverisė ndaj problemeve tyre. Kėsisoj, me dy urime nė njė ditė, Rama hapi sot festimet e Ditės sė Grave, 8 Marsit
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha