Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Ambasadori i BE-sė nė Shqipėri, Ettore Sequi, uron gratė parlamentare.
08/03/2013
“Kėnaqėsi dhe nder pėr mua qė tė vazhdoj kėtė ditė me ju nė kėtė festė”- u tha ambasadori Sequi grave parlamentare, tė cilat i konsideroi si “modeli i grave tė suksesshme”. Ai shprehu shqetėsim pėr pėrfaqėsimin e vogėl tė grave nė listat e zgjedhjeve. “Shqipėria ka gra tė suksesshme Shqetėsim pėr BE- nė ėshtė pėrfaqėsimi i vogėl i grave nė listat e zgjedhjeve".
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha