Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:08 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
I zhdukur nė 2004, babai i Arturit 'Prenjasi shiti organet e tim biri'
23/03/2013
ELBASAN - Ardian Prenjasi, 45-vjeēari nga Prrenjasi i Librazhdit, i akuzuar nga drejtėsia shqiptare pėr dhunėn seksuale dhe homoseksuale ndaj 10-vjeēarit A.C, ėshtė shėnjestruar me njė akuzė tė re, atė tė rrėmbimit tė njė tjetėr tė mituri pėr trafik organesh. Akuza mė e re ndaj Prenjasit, i cilėsuar si “monstra i Laprakės”, vjen nga babai i Artur Carjes, vogėlushit i cili 9 vjet mė parė u zhduk nė mėnyrė misterioze pa lėnė asnjė gjurmė, teksa shiste qese plastamsi nė tregun e fruta-perimeve nė Elbasan, pėr t'i ardhur nė ndihmė familjes sė tij tė varfėr. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha