Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:01 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kolumbi, gruaja kapet nga vjehrra duke fshehur tė dashurin poshtė krevatit
12/06/2017
Njė grua e quajtur Mara, nė Kolumbi ėshtė kapur duke tradhtuar burrin nga vjehrra e saj, dhe situata e sikletshme e ka detyruar atė tė zbulojė tė dashurin e fshehur poshtė krevatit. Filmimet e momentit edhe pse nuk janė shumė tė qarta kanė bėrė xhiro e rrjetit nė Kolumbi aq sa ėshtė raportuar edhe nga mediet lokale.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha