Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Shakira e Pique tė dashuruar,kėrcimi nė dasmėn e Messit
06/07/2017
Javėn e kaluar e gjithė bota e futbollit pėrjetoi njė ngjarje “rozė”, martesėn e Messit. I pranishėm ishte dhe Gerard Piqué me bashkėshorten e tij kėngėtaren Shakira. Dikush nga tė ftuarit ka xhiruar ēiftin e bukur e shumė tė dashur, Shakira e Pique teksa kėrcenin nė pistėn e vallėzimit.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha