Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:43 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Veliaj dhe Ajola ia marrin valles nė dasmėn e Tur Hyskės
28/07/2017
Turjan Hysa dhe Orinda Huta i kanė dhėnė fund beqarisė pėrmes njė ceremonie tė veēantė mbrėmjen e djeshme, ku kanė marrė pjesė miqtė e tyre mė tė ngushtė. Nuk ka munguar ftesa as pėr kryetarin e Bashkisė sė Tiranės, Erion Veliajn dhe bashkėshorten e saj. Pėrpara dasmės, Veliaj ka celebruar ēiftin nė Bashkinė e Tiranės. Erioni dhe Ajola kanė festuar sė bashku me ēiftin, duke kėrcyer gjatė nė pistė nėn ritmet e muzikės popullore e jo vetėm.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha