Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Martohen Turi dhe Orinda: Do tė tė dua pėrjetė! Pėrlotet kėngėtarja
28/07/2017
Show-men shqiptar, Turjan Hyska i ka dhėnė fund beqarisė mbrėmjen e djeshme. Ai i ka kurorėzuar dashurinė e tij 10 vjeēare me bukuroshen sy kaltėr, Orinda Huta nė njė ceremoni tė veēantė. Nė dasmėn tyre kanė marrė pjesė miqtė e tyre mė tė ngushtė tė cilėt kanė ndezur atmosferėn. Kėtu mund tė pėrmendim Ardit Gjebrean, Aurela Gaēen, Eneda Tarifa, Aleksandėr Gjoka, West Side Family tė cilėt kanė ndezur atmosferėn nė skenė. Gjithashtu njė i ftuar tejet i veēantė ishte dhe Kozma Dushi, tė cilin e fton vetė Turi nė skenė duke e cilėsuar si njė nga njerėzit mė tė njohur tė Beratit derisa doli nė skenė vetė Turi. Momenti mė i veēantė nė dasmėn e tyre ėshtė momenti kur nė skenė ėshtė ngjitur Turi i cili i ka dedikuar njė kėngė nuses sė tij tanimė siē e quan ai. Ishte njė surprizė shumė e veēantė pėr Orindėn e cila u pėrlot.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha