Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Deputeti Aqif Rakipi pėrplas pėr vdekje njė person/ FOTO
12/08/2017
IRANE-Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka pėrplasur pėr vdekje njė person nė autostradėn Tiranė-Durrės nė afėrsi tė mbikalimit tė kthesės sė Kamzės, pėrballė me tregun ushqimor. Aksidenti ka ndodhur rreth orės 04:41 minuta, ndėrsa nga tė dhėnat e para raportohet se viktima, 53-vjeē me inicialet S.S. i ka prerė rrugėn makinės sė deputetit, tip Benz me targa AA002 CY. 53-vjeēari ka qenė duke ardhur nga Durrėsi nė Tiranė dhe sapo ka zbritur nga njė furgon ka tentuar qė tė kalojė rrugėn jo nė mbikalim por nė autostradė, kur ėshtė pėrplasur pėr vdekje nga makina e deputetit. 53-vjeēari qė mėsohet se ka qenė tregtar i zonės ka ndėrruar jetė nė vend nga pėrplasja, pasi ka qenė fatale, ndėrsa deputeti pas 10 minutave ėshtė dorėzuar nė polici. Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi po lėvizte me makinė nga Tirana pėr nė qytetin e Durrėsit nė momentin qė pėrplasi pėr vdekje kalimtarin nė afėrsi tė mbikalimit tė kthesės sė Kamzės.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha