Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Vlorė, shembet masivi shkėmbor zė poshtė njė makinė/FOTO
12/08/2017
Shembja e njė masivi shkėmbor nė rrugėn Radhimė- Orikum, nė afėrsi tė zonės tė njohur si "Kalaja", ka zėnė poshtė njė makinė. Fatmirėsisht nė momentin qė shkėmbinjtė kanė rėnė mbi makinė, nuk ka pasur persona brenda saj. Rruga Radhim- Orikum u hap dhe u bė e kalueshme, pasi qėndroi e bllokuar pėrrreth 4 orė. Qarkullimi i automjeteve do tė vazhdojė normalisht nė tė dyja kahet e aksit rrugor.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha