Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:08 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tiranė, po transportonte hashash, arrestohet 35 vjeēari
13/08/2017
Njė operacion i nisur pas njė informacioni tė marrė nė rrugė operative nga Policia e Tiranės, ka ēuar nė arrestimin e njė 35 vjeēari. Nė pranga ka pėrfunduar Alfred Murati, 35 vjeē, banues nė Krujė. Murati ėshtė ndaluar nga policia nė aksin rrugorė Fushė Prezė – Rinas pranė fshatit Ahmetaq. Pas kontrollit tė ushtruar nė automjetin tip “Mercedez”, i cili drejtohej nga 35 vjeēari, janė gjetur 43.5 kilogramė kanabis, i cili ishte i ndarė nė disa qese. Gjithashtu nė cilėsinė e provės materiale, blutė e kryeqytetit kaėn sekuestruar automjetin dhe dy aparate celularė.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha