Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Zonat ku zhvillohet prostitucion nėpėrmjet internetit nė Tiranė
07/09/2017
3 rrjete prostitucioni virtuale janė zbuluar nė Tiranė brenda njė viti nga Policia. Bėhet fjalė pėr grupe tė cilat rekrutojnė vajza tė reja, me premtimin se do tė fitojnė mė shumė se 1 mijė euro nė muaj, ndėrkohė qė mė pas i detyrojnė qė tė bėjnė prostitucion nėpėrmjet internetit, me persona nga jashtė Shqipėrisė. Deri mė tani kėto rrjete prostitucioni janė zbuluar nė 3 zona tė ndryshme nė kryeqytet. Policia e Tiranės thotė se zona e Qytetit Studentit ėshtė pėrdorur prej vitit 2015 nga njė rrjet prostitucioni, ku punonin mė shumė se 10 vajza dhe pagesa pėr to shkonte deri nė 2 milion lekė tė vjetra nė muaj. Po kėshtu edhe nė zonėn e Komunės sė Parisit ėshtė zbuluar njė tjetėr grup, i cili i detyronte vajzat tė ushtronin prostitucion nėpėrmjet internetit. Nė kėtė rast pėrdorej njė apartament i thjeshtė, ndėrkohė qė vajzave qė kėrkonin tė largoheshin, u bėhej presion me videot qė ato kishin biseduar me klientėt.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha