Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Ekskluzive/ Report Tv nė bazėn e monitorimit tė radarėve detar
09/09/2017
Debati pėr monitorimin e vijės bregdetare shqiptare ėshtė njė debat katėr vjeēar i pėrdorur dhe politikisht. ReportTv pati akses ekskluziv pėr tė ndjekur nga pranė operacionin e monitorimit tė bregdetit nė qendrėn ndėristitucionale operacionale nė Durrės. Pėr ReportTv zv.drejtori i QNOD Astrit Aliaj, shpjegon se nė kėtė qendėr informacioni shkėmbehet nė kohė reale ndėrmjet kėtyre ministrive dhe operatorėve qė ndodhen nė sallė. Si funksionn QNOD, kush janė aktorėt, tė cilėt kanė pėrgjegjėsi pėr kėtė institucion apo kanė monitorim 24 orėsh? “Kjo qėndėr ėshtė e organizuar nė kėtė mėnyrė, tė gjitha institucionet qė kanė pėrgjegjėsi dhe interesa nė hapėsirėn detare, janė tė pėrfaqėsuara nė shėrbim 24 orėsh nė kėtė qėndėr.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha