Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Rama vendos kufjet kur merr fjalėn Kryemadhi
12/09/2017
Kryeministri Edi Rama dhe liderja e opozitės Monika Kryemadhi duket se do tė kenė njė vjeshtė politike tė mbushur jo vetėm me batuta, kundėrshti, por edhe gjeste qė tregojnė se klima e "qetėsisė dhe dashurisė" pėr ta i pėrket tė shkuarės. Gjesti i parė i kėsaj ftohje tė madhe u pa sot gjatė seancės sė Kuvendit. I pranishėm nė seancė, kryeministri Edi Rama ka vėnė kufjet teksa Kryemadhi ka marrė fjalėn nė foltore. Siē duket edhe nga pamjet, Rama vendos kufjet menjėherė sapo Kryemadhi nis fjalimin. Ky veprim i kryeministrit lė tė kuptohet se ai nuk e ka dėgjuar fjalimin e kryetares sė LSI, e cila akuzoi qeverinė se erdhi nė pushtet me vota tė blera.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha