Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Presidenti thėrret tė premten KLD zbardhet rend i ditės me 7 pika
13/09/2017
Tė premten mė 15 shtator, rreth orės 9:00, Presidenti i vendit Ilir Meta do tė drejtojė mbledhjen e parė tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė Shqiptarja.com ka zbardhur rendin e ditės me shtatė pika. Pika e parė ėshtė shqyrtimi i ifirmocionit tė pėrgatitur nga inspektorėt e KLD, mbi problematikat qė lidhen gjatė zbatimit tė ligjit 84/2016, pėr rivlersimin kalimtarė tė gjyqatrėve dhe prokurorėve nė Republikėn e Shqipėrisė, siē dihet jan gjyqtarėt qė i janė drejtuar Gjykatės Kushtetuese pėr pezullim dhe shfuqizim tė Vettingut pėr shkak tė disa neneve, kjo pritet tė diskutohet pėr herė tė parė nesėr nėn drejti in e Ilir Metės, pranė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha