Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Themeluesi i "Alibaba" surpriozon me performancėn e tij
13/09/2017
Jack Ma, themeluesi i gjigandit “Alibaba”, ka surprizuar me performancėn e tij nė festėn e pėrvjetorit tė kompanisė sė tij. Gjatė zhvillimit tė festės, nė skenė ėshtė ngjitur njė person me maskė nė fytyrė qė ka performuar nėn ritmin e kėngės sė legjendės sė muzikės POP, Michael Jackson. Nė mes tė performancės Ma ka hequr maskėn duke i surprizuar tė gjithė tė pranishmit nė festė. Performanca e Jack Ma ndodhi nė festėn e organizuar pėr 18-vjetorin e krijimit tė kompanisė sė tyre. Ndėrkohė, kujtojmė qė themeluesi i kompanisė ka pėrfermuar edhe nė festėn e 2009, ku Jack Ma u shfaq me njė paruke bjonde dhe u shfaq me njė stil punk rock.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha