Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Elbasan, shpėrndanin drogė policia arreston 2 dy tė rinj
14/09/2017
Dy persoan, tė dyshuar si shpėrndarės tė lėndės narkotike u arrestuan nga policia ditėn e sotme nė Elbasan, ndėrsa u sekuestruan edhe 2 kg kanabis. Arrestimet erdhėn si pasojė e finalizimit tė operacionit tė koduar “Shpėrndarėsit”, ndėrsa nė pranga ranė Bulent Luniku, 22 vjeē banues nė Elbasan dhe Ambri Sinakoli, 22 vjeē banues po nė Elbasan. Arrestimi i tyre, u bė pasi nė Lagjen “Visarion Xhuvani”, nė rrugėn “Qamil Guranjaku” gjatė kontrollit tė nė automjetin tip “BMĖ” tė drejtuar nga Bulent Luniku, nė sediljen e pasme tė kėtij automjeti, grupi hetimor ka gjetur dhe sekuestruar 2 kg kanabis, njė pjesė e paketuar me letėr natriban dhe njė pjesė e ndarė nė doza tė vogla gati pėr shitje.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha