Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:01 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Berisha: Klika Rama-Ruēi, rrezik i madh kombėtar
14/09/2017
Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur me tone tė ashpra jashtė dyerve tė Parlamentit, ku deputetėt ishin mbledhur pėr seancėn plenare, e cila u ndėrpre nga kryetari Gramoz Ruēi, pėr shkak tė disa mungesave nė sallė. Ish-kryeministri Berisha ka akuzuar ashpėr kryeministrin Edi Rama dhe kryeparlamentarin Ruēi, teksa tha se instalimi i klikės Rama-Ruēi pėrbėn njė rrezik tė madh kombėtar. “Instalimi i klikės Rama-Ruēi pėrbėn njė rrezik tė madh kombėtar, njė kėrcėnim tė madh pėr paqen, stabilitetin dhe tė ardhmen e vendit. Ėshtė rikthimi mė i fuqishėm i tė shkuarės hoxhiste nė Shqipėri”, tha Berisha.( b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha