Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Si reagoi Saimir Tahiri kur Rama e njohu me detyrėn e re
14/09/2017
Ish-ministri i Brendshėm, Saimir Tahiri, ėshtė njohur ditėn e sotme me njė detyrė tė re nga kryeministri Edi Rama. Tahiri do tė jetė koordinator kombėtar i platformės bashkėqeverisėse nė mandatin e dytė tė Ramės. “Do tė nisim menjėherė punėn nė terren duke emėruar njė koordinator kombėtar pėr bashkėqeverisjen, qė do tė jetė Saimir Tahiri, tė cilit kėtė detyrė sapo ia ngarkuam nė Kryesinė e Partisė Socialiste”, tha kryeministri Rama nė fjalėn e mbajtur. Nė momentin qė Rama i pėrmendur emrin, Saimir Tahiri ėshtė fokusuar nga kamerat, ku duket tepėr i pėrqendruar dhe serioz, teksa njihet me punėn e re qė e pret nė vazhdim.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha