Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
FNSH nė Elbasan,27 tė ndaluar nė kėrkim djali i biznesmenit
21/09/2017
Njė aksion i gjerė ka nisur prej mėngjesit tė sotėm nė qytetin e Elbasanit, ku janė pėrfshirė Policia e Tiranės, ajo e Elbasanit dhe FNSH. Nga qyteti i Elbasanit, ku ndodhet prej mėngjesit, Drejtori i Pėrgjithshėm i Policisė sė Shtetit, Haki Ēako, ka zbardhur detaje tė aksionit tė policisė. Ēako tha se ėshtė identifikuar personi, qė tri ditė mė parė goditi mjetin e zyrtarit tė lartė tė policisė. “Kemi identifikuar personin qė goditi makinėn e zv.drejtorit tė policisė, tė gjitha veprimet procedurale dhe hetimore janė kryer, nė bashkėpunim me Prokurorinė e Krimeve tė Rėnda. Jemi nė njė proces intensiv tė analizės me Prokurorinė e krimeve tė Rėnda, kėrkojmė angazhim maksimal edhe nga Prokuroria e Elbasanit dhe gjithė sistemi i drejtėsisė”, tha Ēako.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha