Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:43 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Pėrgjoni dhėndrin e Qazimit! Policia: I kemi policėt me leje
26/09/2017
Njė dokument i bujshėm zbulon njė skandal tė ri nė radhėt e uniformave blu, tė cilat kanė refuzuar tė pėrgjojnė njė grup kriminal tė Elbasanit, tė dyshuar nga prokuroria pėr njė tentativė vrasje me armė luftarake, me argumentin se polcet ishin me leje. Njė skandal qė rrezikon tė ketė dhe prapaskena politike, pasi njė nga tre personat qė duhej tė pėrgjoheshin dhe qė policia me sjelljen e saj, nė tė vėrtetė e ka mbrojtur, ėshtė Sokol Astrit Sanxhaktari, 31 vjeē, dhėndrri i kryetarit tė Bashkisė Elbasan, Qazim Sejdini. Sipas dokumentave tė cilat i ka siguruar Report TV, me datė 10 gusht 2017, prokuroria e Elbasanit i ka kėrkuar policisė se Shtetit pėrgjimin fotografik, filmik dhe me audio tė Sokol Astrit Sanxhaktarit, Kelmend Ymer Xhaferri dhe Enea Njazi Bekteshi.( b.h/Shqiptarja.com )
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha