Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Raporti pėr zgjedhjet,Zguri: Do zbatojmė rekomandimet e OSBE/ODIHR
12/10/2017
Ėshtė mbajtur nė Tiranė, workshopi “Struktura e mbikėqyrjes sė financimit tė partive politike dhe tė fushatave zgjedhore”.Nė hapjen e veprimtarisė sė organizuar nga Bashkimi Evropian dhe Kėshilli i Evropės, foli edhe kryetar i Komisionit Qendror tė Zgjedhjeve, Klement Zguri, i cili ka komentuar raportin e OSBE/ODIHR dhe KIE pėr zgjedhjet parlamentareu duke u shprehur se rekomandime do tė jenė pjesė e axhendės sė KQZ-sė.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha