Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Vodhėn 13 makina luksoze policia arrestohen 3 laēianėt
12/10/2017
Njė grup i cili dyshohet se vidhte automjete nė disa qytete ėshtė goditur nga policia ditėn e sotme nė Tiranė duke vėnė nė pranga tre persona. Nė total grupi kishte vjedhur 13 makina, ku mė sė shumti makina luksoze. Tė arrestuarit janė: Leonard Isufi (Noka), 28 vjeē, banues nė Laē, Izmir Ēelmeta (Seli), 25 vjeē, banues nė po nė Laē dhe Gazmir Seli, 33 vjeē, gjithashtu nga Laēi. Policia sekuestroi edhe 2 armė zjarri e njė armė gjahu si dhe sendet qė pėrdornin pėr tė kryer vjedhjet.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha