Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen me thikė pasi nuk i dhanė lekė
12/10/2017
Njė plagosje me thikė ka ndodhur ditėn e sotme nė Tiranė nė zonėn e Freskut. Mėsohet se nipi, i cili ėshtė arrestuar nga policia, ka qėlluar me thikė gjyshin dhe gjyshen e tij, nga ana e mamasė, pasi janė konfliktuar me njėri-tjetrin. Shkak pėr konfliktin ėshtė bėrė fakti se nipi me inicialet Benjamin Kaso 19 vjeē i ka kėrkuar para gjyshėrve tė tij, H.A. dhe Sh.A.,70 dhe 80 vjeē, dhe pasi ata nuk i kanė dhėnė, janė konfliktuar e mė pas ai i ka qėlluar me thikė. Dy tė moshuarit janė transportuar menjėherė nė spital, ndėrsa ndodhen jashtė rrezikut pėr jetėn. Ngjarja ka ndodhur nė njė bankomat ku dy tė moshuarit sapo kishin tėrhequr parat e tyre. Aty mė pas ka ndodhur edhe pėrplasja mes dy tė moshuarve dhe nipit tė tyre. Ai i ka kėrkuar paratė, pasi ata kanė mohuar ti japin atij shumėn e konfliktuar ai ka tentuar t'ia marri me dhunė ku mė pas edhe i ka goditur me thikė.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha