Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:45 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Rama: Sharja nėpėr dhėmbė pėr Berishėn mė doli nga shpirti
12/10/2017
Kryeministri Edi Rama ka rrėfyer nėse e shau apo jo Sali Berishėn gjatė seancės sė Kuvendit. Rama u pyet nga gazetarja e Report Tv, Esiona Konomi dhe pėrgjigja e tij ishte: "Nėpėr dhėmbė...". I pyetur nėse iu drejtua Berishės me fjalėt i rrjedhur, Rama nuk dha komente por shtoi se sharja e tij pėr Berishėn i kishte dalė nga shpirti. Demokratėt akuzuan Ramėn se ka fyer Berishėn dhe kėrkuan pėrjashtimin e tij nga punimet e Kuvendit.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha