Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Ishte nė kėrkim nga Turqia pėr terrorizėm, arrestohet nė Durrės
12/10/2017
DURRĖS- Pak ditė mė parė nė port u arrestua Muhammed Aydogmus nga Turqia, pasi bashkė me familjen kishte tentuar tė kalonte kufirin me pasaporta tė dyshuara tė falsifikuara. Pas hetimeve rezultoi se Muhammed Aydogmus ishte shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr pjesėmarrje nė organizatė terroriste dhe kėrkohej nga Gjykata e Lartė kriminale Turke. Pas arrestimit pritet qė ai tė ekstradohet nė Turqi pėr t’u gjykuar.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha