Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Rama shmang komentet pėr skandalin e ndėrtimeve nė Butrint
12/10/2017
Kryeministri Edi Rama ėshtė pyetur pėr skandalin nė Butrint, ku po nderohet njė lokal nė ambientet e Parkut Arkeologjik. I pyetur nga gazetarja e Report Tv nėse ka njė koment pėr kėtė skandal, kryeministri Rama nuk ka dhėnė asnjė pėrgjigje. Kreu i qeverisė ėshtė larguar nė heshtje, pa bėrė asnjė koment, dhe ėshtė futur nė makinėn e tij, pas ndėrprerjes sė punimeve tė Kuvendit.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha