Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 16:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Batutat e kryeministrit Rama, Ndoka: Ja pse kruhesh ti...
13/10/2017
Nė Kuvend nuk kanė munguar batutat mes deputetėve tė opozitės dhe shumicės. Pas deklaratave tė Berishės se Rama pėrdor kokainė dhe se kjo gjė duket sepse ai kruhet kur flet, ka reaguar kryeministri, ndėrsa ka thumbuar Ndokėn qė ka replikuar. Batutat Rama-Ndoka Berisha: Pse kruhet Rama kur flet? Sepse pėrdor kokainė Rama: Lulzim Basha tha ‘Peshkatari ėshtė peshku mė i madh. Unė e ftoj Ndokėn t’i zgjidhi me gjyq pėr tė drejtėn e autorit... Nard Ndoka: Kam tė drejtėn, kryeministri ėshtė nėn efektin e kokainės, sapo ma konfirmuan se unė s’kam besim 100% te doktori, por njė doktor jashtė mė tha se shenjat e tij janė tipike pėr njė pėrdorues kokaine. Kush pi kokainė kruhet dhe nxihet, kam dhe njė informacion tė kualifikuar, ėshtė fakti qė keni pirė tre shishe ujė dhe tre tė tjera, pra 6, jepini ujė qė tė bėhet njeri normal.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha