Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Replika,Kryemadhi-Ramės: Po e nis si motra, motra e madhe je ti
13/10/2017
Kryetarja e LSI, Kryemadhi ka replikuar nė seancėn e sotme parlamentare me kryeministrin Rama tė cilin e ka akuzuar pėr lidhje me krimin. Kryemadhi: “Po e nis si motra, meqė motra e madhe ja ku ėshtė dhe ka 13 motra tė tjera, dhe kėtė e them si nė raportin politik dhe nė raportin personal. Krimi e ka kapur dhe nuk e lėshon nė asnjė sekondė. Ky njeri ėshtė peng, dhe do tė mbajė peng tė gjithė shqiptarėt. Pse ka frikė ky zotėria nga fotot? Po tė jetė burrė thotė: po unė jam aty, nuk e dija qė ishte nė kėrkim, kam dalė nė fotografi, kėrkoj falje. Po e ka ditur shumė mirė. Mė erdhi keq, kur e pashė duke qarė qė nxorri lotėt, po ky ėshtė njė aktor i madh".
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha