Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:33 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
‘Lufta’ e fotove, Balla: Basha foto me tė arrestuarin pėr mina
13/10/2017
Vijon lufta e denoncimit me foto. Basha mbrėmė publikoi njė foto tė tė arrestuarit Durim Keēi me ministrin Blendi Klosi, por sot Taulant Balla i ėshtė pėrgjigjur duke i rinxjerrė liderit tė PD njė foto me Flamur Begėn, tė arrestuar pėr mina me telekomandė. “Sot duhet tė ishim bashkė pėr tė rėnė dakort pėr reformėn zgjedhore, por nuk po ikim dot njė prirje tė gabuar e nisur nga kreu i PD”. Hiq dorė nga historia e fotove, se po fillove kėtė histori do tė dalėsh i humbur”, u shpreh Balla. “Pse mor lulzim? Unė duhet tė vij kėtu dhe tė them qė ti dhe ky shisni mina me sahat? Unė tė them qė ti vendos mina me sahat bashkė me Flamur Begėn? Unė tė them qė duhet tė japėsh dorėheqjen se ke dalė nė foto me tė?”, tha Balla.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha