Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Banda, kush ėshtė Florian Habilaj Report TV siguron foto ekskluzive
18/10/2017
Report TV siguron foton e Florian Habilajt, i cilėsuar si drejtues i bandės shqiptaro-italiane, e cila bėnte trafikun e drogės drejt Italisė. Ky ėshtė 37-vjeēari Florian Habilaj, i cili nga autoritetet italiane njihet me pseudonimin “Lolo”, qė sipas burimeve tė Report TV fshihet nė zonat e Fierit dhe Vlorės. Ai vjon tė jetė nė kėrkim policor qė prej aksionit tė policisė italiane nė Siēili qė ēoi nė arrestimin e 7 personave, mes tyre edhe Moisi Habilajn, vėllain e Florianit, i cili njihet si kreu i grupit tė trafikut tė drogės.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha