Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:01 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Mbėrrin nė banesė Saimir Tahiri
19/10/2017
Mbėrrin nė banesė ish-ministri i Brendshėm Saimir Tahiri. Ai doli nga banesa rreth orės 16:00, ndėrsa para pak minutash rreth orės 18:45 ka mbėrritur nė banesėn e tij te Kodra e Diellit. Tahiri ka pėrshendetur mbėshtetėsit e tij tek "Kodra e Diellit" sapo ėshtė kthyer nė shtėpinė e tij. Pak mė parė janė mbledhur disa persona tė cilėt shprehnin mbėshtetjen ndaj ish-ministri i Brendshėm Saimir Tahirit. Teksa ka mbėrritur nė banesėn e tij ai nuk ėshtė shprehur pėr mediat, ndėrsa nė momentin e daljes nga shtėpia ai tha pėr mediat se prisni se nuk keni parė asgjė. Tahiri ka pėrshėndetur mbėshtetėsit e tij dhe mė pas ėshtė futur nė banesėn e tij.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha