Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Befasuese, Rita Ora surprizon jurinë e 'The Voice of Germany'
17/11/2017
Njė kėngėtare mjaft e talentuar, por jo vetėm, Rita Ora ka provuar tė jetė edhe njė aktore e mirė, dhe prezantimi i MTV, e afirmoi atė edhe si njė prezantuese mjaft tė zonjėn. E pranishme nė “The Voice of Germany”, Rita, nė vend tė bėjė rolin e njė profesionisteje nė muzikė, ka zgjedhur tė bėjė atė tė njė konkurrenti nė kėtė talent show. Ajo doli para jurisė tė cilėt ishin me shpinėn e kthyer dhe nisi ta kėndoi kėngėn e saj “Your Song”. Anėtarėt e jurisė shtypėn njėkohėsisht butonin pėr ta parė atė dhe u befasuan kur panė se Rita ishte pėrballė tyre.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha