Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Vajza e Obamas, Malia, xhirohet duke u puthur me njė djalė
22/11/2017
';
Nė 8 vitet e presidencės sė Obamės, familja e tij nuk u pėrfol pėr asnjė skandal, por si njė familje e rregullt dhe shumė serioze. Kėtė tė shtunė, Malia Obama, 19 vjeē ėshtė xhiruar teksa puthej me tė dashurin e saj gjatė zhvillimit tė lojėrave tė pėrvitshme nė Universitetin e Harvardit. Tė pranishmit nė kėto lojėra nuk e kanė humbur rastin pėr tė filmuar kėtė ras dhe kjo video e hedhur nė rrjetet sociale ka marr mijėra shikime, gjithsesi Malia do tė shpresojė qė tė mos e ketė parė babai i saj. Er.K/Shqiptarja.com
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha