Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Provokon partnerin me njė bionde seksi, shokohet nga e vėrteta
24/11/2017
Shumė vajzave tė reja ju ka ndodhur tė verbohen nga dashuria dhe tė mos kuptojnė realitetin, tė vėrtetėn e hidhur, ndonėse mund ta dėgjojnė atė nga njerėzit e tyre mė tė dashur. Njė gjė e tillė i ndodhi edhe njė vajze tė re, e cila paralajmėrohej shpesh nga prindėrit se partneri i saj nuk ishte shumė besnik, por shtirej. E vėrteta vonon, por nuk harron ... dhe kėshtu ndodhi edhe me kėtė vajzė. Me kalimin e kohės, ajo filloi tė kuptojė se diēka nuk shkonte nė lidhjen e saj dhe pėr kėtė vendosi tė kėrkojė ndihmėn e njė ekipi tė specializuar nė realizimin e kamerave tė fshehta. Kėshtu, ata vendosėn t’i bėjnė njė kurth tė dashurit tė saj, duke e provokuar me njė vajzė tė bukur latine, e cila do ta joshte partnerin e vajzės. Latinia nisi menjėherė lojėn, duke provokuar partnerin e vajzės me lėvizje, ku nė njė moment e pyeti nėse ka tė dashur, por pėrgjigjja e tij ishte e menjėhershme ‘jo’, duke qetėsuar paksa tė dashurėn, qė po e ndiqte skenėn nga kamerat. Por, gjithēka ndryshoi kur aty shfaqet njė vajzė tjetėr, e cila ishte nė fakt e dashura tjetėr e djalit, e cila thotė se ėshtė shtatzėnė dhe se shumė shpejt ata do tė bėhen prindėr. Kjo e ka dėshpėruar sė tepėrmi vajzėn qė po ndiqte skenėn nga ekrani, e cila mė fund e besoi se prindėrit e saj kishin tė drejtė. Ajo i telefoni menjėherė partnerit mashtrues, duke i thėnė se gjithēka ka mbaruar dhe se e ka kuptuar qė ai do tė bėhet baba. (d.c.shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha