Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Fier, familja prej 11 anëtaresh mes mjerimit, në kasolle prej balte
12/01/2018
11 anėtarė tė njė familjeje nė Petovė tė Fierit jeton nė kushte tė mjerueshme brenda njė shtėpie tė ndėrtuar me baltė e kallama. Report TV ishte nė banesėn e Milajet Gremaj, ku pamjet sjellin varfėrinė ekstreme, ndėrsa dėshmitė e familjarėve sjellin apelin pėr ndihmė. Kjo qė po shihni ėshtė njė shtėpi. Ajo ndodhet nė Petovė tė Fierit dhe nė tė jetojnė jo pak, por 11 anėtarė tė njė familjeje. Ėshtė ndėrtuar 70 vjet mė parė me kallama dhe baltė, nė tė banojnė sot dy vėllezėr, sė bashku me nėnėn dhe fėmijėt e dy ēifteve. Ēdo ditė e mė shumė, kjo banesė, pėrveēse njė dėshmi mjerimi, ėshtė njė rrezik pėr jetėn e 11 anėtarėve tė kėsaj familjeje.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha