Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lezhė, Rama: Drejtorėt e rinj nė Spitale, Burgje dhe Hipoteka tre muaj nė provė
12/01/2018
Nga Lezha ku po zhvillohet mbledhja e qeverisė, kryeministri Edi Rama deklaroi se drejtorėt e Burgjeve, Spitaleve dhe Hipotekave qė janė zgjedhur janė nė provė pėr tre muaj. “Drejtorėt e rinj nė Spitale, Burgje dhe Hipoteka janė tre muaj nė provė. Nuk ėshtė cėshtje partie, pasi tė gjitha kanė mėkatet e tyre. Nė harkun e kėtij mandati ndryshimi do tė jetė shumė i ndjeshėm” deklaroi ai. Rama theksoi se ėshtė i vendosur qė do i shkojė deri nė fund operacionit pėr ēuarjen pėr skrap tė tepsisė nė administratė. (G.ne/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha