Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:58 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Atentati me tritol nė Shkodėr, njė ditė pas shpėrthimit
14/01/2018
Report Tv ka shkuar njė ditė pas ngjarjes, qė tronditi Shkodrėn, nė vendin ku ndodhi shpėrthimi i fuqishėm me rreth 400 gr tritol. Siē mund ta shihni nė video, nė zonė ka ende pasoja tė shpėrthimit me tritol, ndėrkohė qė dallohen disa kamera sigurie tė dėmtuara nga shpėrthimi. Ndėrkohė, paniku mes qytetarėve duket se nuk ėshtė larguar ende, pasi banorėt dhe tregtarėt refuzojnė tė flasin mbi ngjarjen e rėndė. Ata i tremben atij qė njihet si i “Forti” i Shkodrės, Lul Kullės, i cili ishte shėnjestra e atentatit. Ai mbeti i plagosur rėndė dhe u dėrgua menjėherė nė Tiranė pėr mjekim mė tė specializuar, ndėrsa Report Tv mėsoi se ditėn e sotme ai ka dalė nga reanimacioni. (G.ne/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha