Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:40 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tiranë, një i vdekur dhe një i plagosur me armë zjarri
14/01/2018
TIRANE-Njė person ėshtė gjetur i plagosur me armė zjarri nė makinėn e tij, ndėrsa ka ndėrruar jetė nė spital. Policia deklaron se pas njoftimit nė orėn 17:50 nė rrugėn “Shefqet Musaraj” ka gjetur nė makinė tė plagosur 32 vjeēarin me inicialet E.B. i cili ėshtė dėrguar nė spital, por ka ndėrruar jetė. Ndėrkohė qė njė tjetėr person, 27 vjeēari me inicialet M.D. ka shkuar nė spital i dėmtuar me armė zjarri nė shpatull, ndėrsa ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn. Ende nuk dihet nėse mes dy personave ka pasur njė shkėmbim me armė zjarri, dėshmia e 27-vjeēarit dhe hetimet nė vijim pritet qė tė zbardhin ngjarjen e plotė. (G.ne/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha