Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:08 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Moza Hasa, 25 vite qė kujdeset pėr Tiranėn: qytetarët shumė pisanjosė
08/02/2018
Ėshtė ora 6 e 30, dita sapo ka hapur sytė. Kjo ėshtė koha qė zgjohet ēdo ditė zonja Moza. Report Tv gjendet kėtu pėr tė shoqėruar Mozėn nė njė nga ditėt e saj tė punės. Nga Shkoza drejt sheshit Shtraus pėr tė pastruar rrugėt e kryeqytetit. Rruga pėr nė sheshin Shtraus zgjat gati 30 minuta. Nė orėn 7 Moza Hasa, pasi ka veshur uniformėn fillon pastrimin. Edhe pse nis shiu, punėtorėt e qytetit tė Tiranės nuk pengohen pėr tė ndalur punėn. Moza tregon pėr Report Tv se si ėshtė e programuar nė pėrgjithėsi njė ditė pune pėr tė dhe bashkėpunimin me shoqet e punės.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha