Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
'Oficerėt e sigurisė' nxėnėsit pėr Report Tv:Shėrbimi tė ofrohet jo me rreptėsi
13/02/2018
Pas njoftimit tė djeshėm tė kryeministrit Rama pėr vendosjen e oficerėve tė sigurisė nė 15 gjimnaze tė kryeqytetit, Report TV ka shkuar pranė mėsuesve dhe nxėnėsve, pėr tė marrė mendimet e para nė lidhje me kėtė nismė. Nxėnėsit, kėrkojnė qė ky shėrbim, tė ofrohet me kujdes, teksa shtojnė se kjo do tė jetė edhe njė mėnyrė e mirė pėr tė njohur figurėn e policisė dhe shtetit. “Nuk do kenė mė arsye pse tė zihen se do mendojnė se ėshtė njė polic dhe mbase e pėsojnė mė keq, por mund tė jetė edhe shaka dhe polici e keqkupton. Shpresoj qė personi tė jetė i aftė qė ta bėjė atė punė dhe tė mos na krijojė frikė se fundja fundit, probleme ndodhin mes moshatarėve”, thonė nxėnėsit. (G.ne/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha