Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
‘Shën Valentini’, gazetari Arsen Rusta surprizon me lule live Zonjën Tefta dhe gazetaret e Report TV
14/02/2018
Qytetarė tė shumtė nė mbarė botėn festojnė sot “Shėn Valentini”, e njohur ndryshe dhe si “Dita e tė dashuruarve”. Kjo festė ėshtė ndjerė sot edhe nė redaksinė e Report Tv, ku ka qenė gazetari Arsen Rusta, qė ka surprizuar Zonjėn Tefta dhe tė gjitha gazetaret. Rusta befasoi Zonjėn Tefta, teksa u fut nė transmetim live, kur ajo po gatuante si ēdo ditė, dhe i dhuroi njė lule duke i uruar “Shėn Valentini”. Tė njėjtin veprim, gazetari e bėri dhe me koleget e televizionit, ku iu dhuroi tė gjithave nga njė lule, duke pėrcjellė njė mesazh tė fortė pėr sa mė shumė respekt dhe dashuri nė kėtė ditė tė shėnuar.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha