Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Nusja helmoi vjehrrėn, fqinjėt pėr Report Tv: E vėrteta na tronditi
14/03/2018
KAMEZ - Zbardhja e tė vėrtetės pėr rrethanat e vdekjes sė Lirie Lamit nė Kamėz njė vit mė parė ka tronditur mbarė opinionin publik. Nusja e shtėpisė Marjana Cmeta, 21-vjeēe ėshtė arrestuar njė ditė mė parė si autore e ngjarjes pasi ka helmuar me fostoksinė 48-vjeēaren. Report Tv ka mbėrritur nė banesėn e viktimės nė Kamėz. Fqinjėt e familjes Lami shprehen se ishin tronditur kur kishin mėsuar se ēfarė kishte ndodhur nė tė vėrtetė. Ata thonė se familja e viktimės kishte thėnė se Lirie Lami humbi jetėn nga infarkti, ndėrsa kujtojnė se 48-vjeēarja ishte grua e mirė dhe nuk kishin dėgjuar pėr konflikte me nusen e djalit, Marjana Cmeta, 21 vjeēe.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha