Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Milano, shpėrndanin kokainė e bastisnin shtėpi,7 shqiptarė nė pranga
14/03/2018
MILANO - Karabinierėt e Cassano d'Adda,Milano, kanė arrestuar shtatė persona, tė cilėt akuzohen pėr bashkėpunim nė vjedhje me dhunė dhe shpėrndarje droge. Shtatė personat e arrestuar, tė gjithė shqiptarė mes moshės 20 dhe 26 vjeē, kishin kryer gjithashtu 14 vjedhje dhe dy plaēkitje nė shtėpitė e krahinave tė Milanos, Monza dhe Brianza, Bergamo, Brescia, Lodi dhe Varese. Hetimet pėr grupin e shqiptarėve kanė nisur qė nė janarin e vitit tė kaluar, raportojnė mediat italiane.
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha