Gatimi - Kek me arome vanilje dhe krem karrote me fara chia + rizoto me asparag Pj.2

Kek me arome vanilje dhe krem karrote me fara chia + rizoto me asparag Pj.2, zonja Tefta dhe Chef Miklovan Zeqo sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.2