Negociatat, a do bindet BE, i ftuar Taulant Balla Pj.1

Deputeti i PS Taulant Balla në Emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report TV komenton situatën e fundit politike dhe hapjen e negociatave me BE Pj.1