Të protestosh apo jo ? / Pjesa e parë

Një ditë përpara protestës së opozitës debati i nxehtë në Emisionin Repolitix të Report TV mes deputetit të PD Luçiano Boçi dhe ish-kreut të Shërbimit Informativ Fatos Klosi / Pjesa e parë