Trejsi Sejdini video nga shtrati me të dashurin, shihni pamjet

Bukuroshja Trejsi Sejdini u shpall fituese e Miss Universe Albania 2018.

Ajo është një ndër femrat më të komentuara në show bizin shqiptar që di gjithmonë të tërheqë vëmendjen me fotot e saj provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram ku shihet në shtrat me të dashurin e saj.

Ajo zbulon vetëm pak fytyrën e tij dhe ka preferuar që ta mbaj ende mister identitetin e tij.