[VIP&SPEKTAKEL]

HOT-PINK
Kush është mbesa e ish-Presidentit
shqiptar, që po mahnit botën/
FOTO

Mbesa e ish-Presidentit shqiptar, Bujar Nishani, është shpesh në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Bukuroshja Beniada Nishani ka tërhequr vëmendje edhe nga mediat e huaja, për shkak të formave të saj trupore tepër seksi. 
komento

'Kur gjyshja kërkon të dashur'! Ija
e Bes Kallakut në faqet e huaja

Gjyshja e Bes Kallakut po fiton një famë të madhe, për shkak të dashurisë së pakufishme që nipi i saj ndan për të. Ija, siç preferon Besi ta thërrasë, tashmë nuk është e njohur vetëm brenda vendin, por ka filluar të bëhet personazh dhe më gjerë. 
komento

Shakohoxha zbulon çmimin
marramendës sa blihet një ndeshje

​Shakohoxha tregoi se në fillim i duhej t’i komentonte ndeshjet me zërin e një komentatori italian në sfond pasi ndeshjet vidheshin dhe kjo ishte diçka shumë problematike derisa ndeshjet filluan të bliheshin nga televizionet , këtu gazetari tregon edhe çmimin marramendës sa blihet një ndeshje nga televizionet që e transmetojnë.
komento

‘Hapu tokë të futem’! Ismail Keta
tregon si u bë fërtele nga një femër

I ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, kampioni i Kick Box-it Ismail Keta rrëfeu për herë të parë publikisht se është rrahur nga një femër. Dhe siç mund ta merrni me mend, jo nga një femër dosido, por nga një boksiere që siç shprehet Ismaili, ishte shumë e talentuar.
komento

Shokon këngëtarja shqiptare:Si e
rraha të dashurin në mes të lokalit

Këngëtarja Era Rusi ka ndarë me fansat një sekret të madh të jetës së saj private. Ajo ka treguar se si ishte keqkuptuar me ish të dashurin e saj, duke dyshuar që e po e tradhtonte në sy. 
komento

VD/“Nëntori” i Arilenës mahnit
jurinë e “The Voice” në Rumani

Arilena ka dhënë emocione në skenën e këtij shou, duke bërë që edhe anëtarët e jurisë ta duartrokisnin këngëtaren shqiptare.
komento

U nda pak para dasmës, Big Mama
zbulon detajin befasues nga jeta private

Këngëtarja Big Mama u përball me një situatë tepër të vështirë dhe që asnjë femër s’do donte t’i ndodhte. Ajo u nda nga i dashuri i saj pak para dasmës, por duket se kjo histori tashmë ka mbetur në të shkuarën dhe nuk ka lënë gjurmë te këngëtarja. 
komento

FOTO/Bukuroshja shqiptare
pretendon për Miss Franca

Bukuroshja 23 vjeçare Kleofina Pnishi me origjinë nga Gjakova është shpallur Miss Provence, një regjion me 5 milion banorë.
komento

'Trondit' Bleona Qereti: Ja me kë
do flejë sonte nëna ime!/FOTO

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, bëhet shpesh personazh në mediat rozë, për shkak të deklaratave të saj të forta, që tërheqin jo pak vëmendje. Pa kaluar shumë nga deklarata e saj për ngrirjen e vezëve, që bëri shumë bujë në media dhe opinion publik, Bleona ka shokuar fansat me një tjetër deklaratë bombastike.
komento

JETE VIP-i
Eshte liria e shprehjes se mendimit ndjenjave dhe frymezimit. Me Uranin do kemi shpirti progresiv me dashuri per perparim dhe zhvillim te lire te ideve. Eshte momenti per ndryshime permbysje dhe nje ..KTHESE TE PAPRITUR TE FATIT
Ata shprehen t shqetsuar si familje pr gjendjen ekonomike t shqiptarve nn qeverisjen e Rams.Por nga ana tjetr, n familjen Berisha jetojn n nj luks t mendur.Mjafton t shohsh vtht e t dashurs s Shklzenit, Armina Mevlani, t cilat kushtojn rreth 9 mij euro.
Me ardhjen e fundvitit, e festave, ndryshon edhe ‘atmosfera’ në shpirtin tonë. Ato na mbushin me më shumë gjallëri, pozitivistet e me dëshirën që vitin që vjen ta nisim duke ndryshuar e duke u përmirësuar.
Erjona Sulejmani, bashkëshortja e deritanshme e Blerim Xhemailit, që pak ditë më parë deklaroi se do të ndahej nga ajo, pasi e kishte shfrytëzuar për t’u bërë e famshme, do të nxjerrë një libër.
Këngëtari Robert Aliaj ka uruar sot shqiptarët me rastin e e105 vjetorit të Pavarsisë me një mënyrë mjaft ët veçantë. “Sot është dita kur secili nga ne duhet të pyesin veten: Çfarë bëj unë për Shqipërinë?”, shkruan Roberti, ndërsa bën thirrje që të ndalohet patriotizmi fals.
E cilësuar si një ndër vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare, Viola Spiro, u bë fillimisht pjesë e botës së spektaklit si velinë në programin “Fiks Fare”.
Besojmë apo jo në dashurinë me shikim të parë, të gjithë ne, thellë thellë, ëndërrojmë që një ditë dikush të dashurohet me shikim të parë me ne, e ne me atë.
Aleks Soros, djali i miliarderit t famshm Geroge Soros ka zhvilluar nj vizit nShqipri.Pr vizitn e tij nuk dihet shum, por sht vet Alex i cili nprofilin e tij n "Instagram" ka br disa postimenga “Pazari i ri”. FOTO
Dy aktorët Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli janë bërë prindër për herë të dytë, pasi ka ardhur në jetë vogëlushja e tyre. Lajmin e ka bërë vetë të ditur aktorja në një postim Instagram.
 
Sot sht nj ndr rrepert m t famshm e m t plqyer n Shqipri. Ai admirohet nga shum femra, jo vetm pr muzikn q dhuron, por edhe pr pamjen e tij fizike.